KadraOliwia Jaroszewicz

Wokalistka, inicjatorka miejskich projektów wokalnych

Studentka studiów magisterskich kierunku Mediacja Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Organizuje projekty wokalne skierowane do wokalistów z Oleśnicy i okolic (Band Aid 56-400, Oleśnica – Moje miasto). Laureatka I Przeglądu Wokalnego SONORO. Współpracowała z lokalnymi zespołami muzycznymi, tj. Mimochodem. i Forehead oraz z chórem IUNCTUS. Była uczestniczką kilku edycji warsztatów wokalnych organizowanych przez Laboratorium Śpiewu i Mowy oraz warsztatów muzyczno-liturgicznych organizowanych przez Leopolda Twardowskiego. Brała udział
w warsztatach Projekt Gospel organizowanych przez wrocławski chór GospelLife, prowadzonych przez Annę Marię Mbayo oraz Briana Fentress’a.

Uczestniczyła w trzyletnim kursie Autoprezentacji pod okiem wrocławskiego aktora teatralnego Sławomira Przepiórki. Trenowała śpiew pod okiem wrocławskiej trenerki wokalnej oraz śpiewaczki operowej – Magdaleny Kot. W latach 2015-2016 prowadziła chór, a w latach 2016-2017 zespół muzyczny w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy. Koordynatorka wolontariatu w zakresie organizacji spektakli podczas Oleśnickiego Festiwalu Cyrkowo-Artystycznego OFCA.

Aktualnie trenuje swój głos pod okiem Oli Turoń.

Chcesz rozpocząć naukę ze mną?