WokalOla Turoń

Wokalistka i autorka tekstów. Uczestniczka VI edycji The Voice of Poland,  gdzie swoim wykonaniem utworu „Miód” z repertuaru Natalii Przybysz zachwyciła wszystkich jurorów. W programie jej trenerkami były Maria Sadowska i Edyta Górniak.

https://olaturon.pl/wp-content/uploads/2019/11/Ola-Turoń-1.jpg
https://olaturon.pl/wp-content/uploads/2019/10/Layer-2.png

Gitara i UkuleleMichał Honisz

Wrocławski gitarzysta poruszający się w różnych stylach muzycznych. Absolwent Instytutu Jazzu w Nysie (kierunek: gitara elektryczna), Akademii Muzycznej we Wrocławiu, Szkoły Muzycznej I st. w Lublińcu (gitara klasyczna), uczeń Wrocławskiej Szkoły Jazzu.

WokalRenata Zagórska

Wokalistka i trener wokalny.
Absolwentka studio wokalistyki estradowej (SWE) na Akademii Muzycznej w Katowicach. Ukończyła także polonistykę oraz filozofię.

https://olaturon.pl/wp-content/uploads/2021/03/Zagorska.jpg

WokalJustyna Zalewska

Od 20 lat pracuje z dziećmi i dla dzieci. W przeszłości prowadziła gromadę zuchową oraz współorganizowała kolonie, obozy oraz gry miejskie. Przez 6 lat grała w teatrze objazdowym, gdzie występowała w spektaklach dla dzieci i młodzieży.

https://olaturon.pl/wp-content/uploads/2021/03/DSC00524.jpg
https://olaturon.pl/wp-content/uploads/2021/04/Nowy-projekt-1.jpg

MuzykaOliwia Jaroszewicz

Studentka studiów magisterskich kierunku Mediacja Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Organizuje projekty wokalne skierowane do wokalistów z Oleśnicy i okolic (Band Aid 56-400, Oleśnica – Moje miasto). Laureatka I Przeglądu Wokalnego SONORO.

Nie znalazłeś interesujących Cię informacji?