Od 20 lat pracuje z dziećmi i dla dzieci. W przeszłości prowadziła gromadę zuchową oraz współorganizowała kolonie, obozy oraz gry miejskie. Przez 6 lat grała w teatrze objazdowym, gdzie występowała w spektaklach dla dzieci i młodzieży. Związana z wrocławskimi teatrami: EjAj i ToTu. Grała zarówno role dramatyczne, jak i komediowe. Mural z podobizną Króla Bóla, groteskowego tyrana, w którego się wcieliła można zobaczyć przy ulicy Hubskiej we Wrocławiu, obok dawnej siedziby teatru ToTu. W 2020 założyła Teatr Wędrowny Hobo, gdyż jak typowy wagabunda wędruje po wsiach i miasteczkach, by bawić ludzi sztuką muzyczną i teatralną. W przygotowaniu spektakle dla najmłodszych i nie tylko.
Aktualnie prowadzi warsztaty teatralne w przedszkolach i szkołach, warsztaty z emisji głosu dla nauczycieli oraz zajęcia umuzykalniające dla rodzin z małymi dziećmi (Muzyczne Wędrówki). Współpracuje z Fundacją Made In Brochów oraz Centrum Aktywności Tarnogaju, gdzie prowadzi zajęcia muzyczne. Realizowała warsztaty teatralne dla młodzieży w Muzeum Współczesnym we Wrocławiu oraz współpracowała z firmą Mały Artysta, w której prowadziła warsztaty teatralne dla dzieci w wieku przedszkolnym. Obecnie pracuje w przedszkolu Montessori, ponieważ bliska jest jej pedagogika bliskości.
Ukończyła kurs Pomelody Masterclass oraz metody Nordoff Robbins w muzykoterapii. Czerpie z muzyki ludowej, zarówno polskiej, jak i zagranicznej. Zabawy muzyczne, które tworzy w dużej mierze bazują na ludowości. Często sama wymyśla melodie do ludowych wierszy oraz pisze słowa do muzyki etnicznej. Wokal kształciła pod okiem Jacka Zameckiego oraz podczas wielu warsztatów wokalnych. Podczas jednego z nich, w Fundacji Ovo po raz pierwszy spotkała się ze śpiewem białym, dzięki czemu postanowiła głębiej zainteresować się twórczością ludową. W pracy z ludźmi najbardziej ceni nie umiejętności formalne, a możliwość wspólnego zanurzenia się w muzyce i swobodne muzykowanie.